Szacowany rok urodzenia
Simba – znalazł dom

W schronisku od
Płeć
Szczepienia
Tak
Odpchlenie
Tak
Chipowanie
Tak
Aktywność
Stosunek do innych zwierząt
Stosunek do dzieci
Usposobienie
Cześć, jestem Simba ! Mam 3 lata, z czego 2 spędziłem w schronisku, ale w końcu wybrałem wygodny dom tymczasowy (dzięki, opiekunowie!). Jestem czarno-białym przystojniaczkiem !
Jestem trochę nieufny wobec ludzi – myślę, że to przez moje wcześniejsze doświadczenia. Przez dwa lata, które spędziłem w schronisku nie pozwalałem się nikomu do mnie zbliżyć, a o głaskaniu czy mizianiu mowy nie było. W związku z tym nadano mi imię “Strachajło”. O takich kotach jak ja mówi się, że są “nieobsługiwalne”. Od trzech miesięcy mieszkam w domu tymczasowym. Moi opiekunowie zaczęli od zmiany imienia, prawda, że Simba brzmi lepiej?
Początki były bardzo trudne, a mój strach nie pozwalał na przełamanie lodów, ale powolutku dzień po dniu uczyliśmy się siebie nawzajem. Coraz częściej pozwalam się głaskać, pokazali mi jak przyjemne może być czesanie. Uwielbiam, jak bawią się ze mną wędką, a największą radość sprawiają mi wszelkiego rodzaju przysmaczki. Niestety muszę się przyznać jestem wielkim łakomczuchem.
Szukam swojego własnego domu, a w tym domu kogoś, kto będzie miał dużo cierpliwości i wyrozumiałości, żeby przekonać mnie, że ludzie mogą być fajni. Obiecuję, że na pewno się odwdzięczę – może nie przytulaniem, ale z pewnością wesołymi zabawami i spędzaniem czasu na polowaniach z wędką !
Jeśli masz ochotę na kota, który sprawi, że codzienność stanie się ciekawsza i bardziej słodka, to ja jestem tym, kogo szukasz! 🐱💕
PS. Przyjdź mnie poznać, a kto wie, może zostanę twoim nowym przyjacielem.

















