Suczka

pies do adopcji rumba
Rumba Rumba

Rumba

Rumba

, , ,

Rumba

Energiczna, czteroletnia sunia. Rumba do schroniska trafiła w drugiej połowie września, została znaleziona na moście Rocha. Rumba jest bardzo mało pewna siebie, na obcych ludzi i psy zwykle reaguje szczekaniem i chowaniem się na nogami opiekuna. Sunia bardzo źle znosi pobyt w schronisku, nie radzi sobie ze stresem i wygryza ogon. Obecnie dostaje leki przeciwlękowe, pracujemy także nad poprawieniem jej samopoczucia. Rumba potrzebuje cierpliwego opiekuna, który będzie gotowy na pracę z psem. Jest wysterylizowana, zaczipowana (967000009399349) i zaszczepiona.

pies do adopcji wela
Wela Wela

Wela

Wela

, , ,

Wela

Dziesięcioletnia sunia, która została pozostawiona pod sklepem na poznańskich Jeżycach. Sunia jest bardzo otwarta i kontaktowa. Duża przylepa, uwielbia ludzi, a jeszcze bardziej smaczki. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, czasami zdarzy jej się pociągnąć. Na inne psy na spacerze zwykle nie zwraca uwagi. Wela jest zaczipowana (967000009399414 ), wysterylizowana i zaszczepiona.

pies do adopcji barbie
Barbie Barbie

Barbie

Barbie

, , ,

Barbie

Czteromiesięczny wulkan energii. Barbie jest bardzo żywiołowa i wszędzie jej pełno. Podejrzewamy, że w jej żyłach płynie krew TTB, choć nie mamy co do tego pewności, bo Barbie trafiła do nas z ulicy – błąkała się po osiedlu Jagiellońskim. Wyrośnie raczej na dużej lub średniej wielkości psa. Barbie jest psem zdecydowanie dla aktywnych właścicieli, którzy lubią szalone psy. Ma zapędy niszczycielskie, przyszły właściciel będzie musiał poświęcić trochę czasu na wychowanie suni. Barbie jest wysterylizowana, ma komplet szczepień i jest zaczipowana (967000009400959).

pies do adopcji toffi
Toffi Toffi

Toffi

Toffi

, , ,

Toffi

Ośmioletnia, pełna energii, żywiołowa sunia. Toffi potrzebuje aktywnego opiekuna, który zapewni jej dużo aktywności, zarówno fizycznych jak i umysłowych. Toffi tak bardzo kocha towarzystwo człowieka, że z tęsknoty demoluje mieszkanie. Przyszły opiekun Toffi musi liczyć się z koniecznością pracy nad lękiem separacyjnym, wskazana jest konsultacja z behawiorystą. Sunia uwielbia ćwiczyć, jeśli tylko się ją uda zainteresować, to jest bardzo chętna do współpracy i czeka na każde słowo. Toffi ma problem z emocjami na spacerze- obszczekuje inne psy. Nie powinna mieszkać z dziećmi. Jest wysterylizowana i zaszczepiona, jest także zaczipowana (941000012138916)

 

pies do adopcji sonia
Sonia Sonia

Sonia

Sonia

, , ,

Sonia

Żwawa i pełna energii dziesięciolatka. Jest niezwykle pozytywnym i miłym psem. Na spacerach zgadza się z innymi psami i świetnie chodzi na smyczy, potrafi także wykonywać podstawowe komendy. Sonia trafiła do schroniska, ponieważ jej właściciel ze względów zdrowotnych nie mógł się nią już dłużej opiekować. Sonia trafiła do nas bardzo otyła, miała tez problemy z uszami, a w trakcie badań okazało się, że choruje na niedoczynność tarczycy. W wyniku diety i leczenia, Sonia zrzuciła już sporo kilogramów, jednak nadal trzeba uważać na jej dietę. Sonia jest zaczipowana (967000001298940), wysterylizowana i zaszczepiona.

pies do adopcji aura
Aura Aura

Aura

Aura

, , ,

Aura

Kontaktowa i łagodna sunia. Ma 3 lata, do schroniska trafiła razem z Albą. Bardzo dobrze się ze sobą dogadują i świetnie chodzą w parze na spacery. Aura bardzo lubi kontakt z ludźmi, jest spokojna i miła. Aura jest zaczipowana (967000009401117), zaszczepiona i wysterylizowana. Aura i Alba szukają wspólnego domu- nie chcemy ich rozdzielać.

pies do adopcji alba
Alba Alba

Alba

Alba

, , ,

Alba

Wesoła, bardzo towarzyska sunia. Alba trafiła do schroniska razem z Aurą, są bardzo ze sobą związane i pięknie chodzą w parze na spacery. Alba jest bardzo łagodna i kochana, uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem. Alba ma 3 lata, jest wysterylizowana i zaczipowana (967000009401120), ma także komplet szczepień. Alba i Aura szukają wspólnego domu- nie chcemy ich rozdzielać.

pies do adopcji emilka
Emilka Emilka

Emilka

Emilka

, , ,

Emilka

Aktywna dziesięciolatka. Żywiołowa i energiczna, choć jej metryka może mylić. Emilka lubi bawić się zabawkami, a zwłaszcza piłeczkami tenisowymi. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, chociaż najlepiej czuje się na rękach swojej ukochanej wolontariuszki. Emilka nie przepada zbytnio za psami, szczególnie tymi nachalnymi. Sunia charakterystycznie szczeka, spowodowane jest to prawdopodobnie porażeniem krtani. Emilka jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana (967000009402814)

pies do adopcji lula
Lula Lula

Lula

Lula

, , , ,

Lula

Bardzo sympatyczna suczka, spokojna, miła i grzeczna. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Jej jedynym minusem jest to, że dosyć głośno chrapie. Trafiła do nas w marcu – jej właściciel stracił dom i porzucił psy, które z nim mieszkały. Lula dość szybko trafiła do domu tymczasowego, ale oczywiście szuka stałego. Ma 11 lat, jest wysterylizowana i zaczipowana (967000009404768), posiada też aktualne szczepienia.

W sprawie adopcji prosimy kontaktować się z jej opiekunką, tel: 666 477 177.

pies do adopcji Inka
Inka Inka

Inka

Inka

, , ,

Inka

Wesoła, zwariowana półroczna sunia. Pozytywnie nastawiona do ludzi i suczek, na psy reaguje jak na razie negatywnie. Jest bardzo aktywna i energiczna, ma w sobie mnóstwo emocji, przez co zdarza jej się skakać na ludzi. Inka potrzebuje dużej dawki ruchu i przede wszystkim wychowania oraz nauki wyciszania emocji. Inka jest wysterylizowana i zaczipowana(967000009400971), ma także komplet szczepień.