Suczka

pies do adopcji zara
Zara Zara

Zara

Zara

, , ,

Zara

Zara to trzyletnia sunia. Z wyglądu jest „terrierowata”, charakter również ma taki. Jest wulkanem energii, na spacerze wszystko ją interesuje: psy, ludzie, ptaki, rowerzyści, wszędzie jej pełno. Na smyczy chodzi slalomem i zdarza jej się zaplątać w nogach opiekuna. Zara potrzebuje aktywnych właścicieli, gotowych na pracę z psem, Zara może niszczyć w domu. Sunia jest zaczipowana (967000009401146), zaszczepiona i wysterylizowana.

pies do adopcji milka
Milka Milka

Milka

Milka

, , ,

Milka

Wesoła, energiczna sunia. Milka ma 8 miesięcy, jest bardzo pojętnym psem, szybko się uczy. Lubi się bawić z psami. Na smyczy chodzi nieźle, jednak niekiedy próbuje postawić na swoim i iść w swoim kierunku. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana (967000009427487). Milka walczy z pasożytami, do adopcji będzie, gdy pozbędzie się pasażerów na gapę.

pies do adopcji libra
Libra Libra

Libra

Libra

, , ,

Libra

Roczna, żywiołowa sunia. Libra jest bardzo przyjazna i lubi przebywać wśród ludzi. Bardzo się cieszy z kontaktu, czasem nawet za bardzo- zdarza jej się skoczyć, a że jest sporym psem to jest to dość kłopotliwe. Libra potrafi kilka komend, ładnie pracuje za smakołyki. Jest młodym psiakiem i figle jej w głowie, do tego bardzo się nudzi, więc zdarza jej się zniszczyć coś w boksie. Na smyczy, gdy minie pierwsza euforia,  chodzi już spokojnie. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana (967000009427780).

pies do adopcji cindy
Cindy Cindy

Cindy

Cindy

, , ,

Cindy

Bardzo wrażliwa pięcioletnia sunia. Trafiła do schroniska pod koniec stycznia, została znaleziona na terenie ogródków działkowych. Cindy potrzebuje trochę czasu, by zaufać. Daje się obłaskawiać smakołykami, więc zapoznanie z obcą osobą staje się dzięki temu łatwiejsze. Na smyczy chodzi spokojnie, nie ciągnie. Cindy powinna zamieszkać w spokojnym domu, raczej bez malutkich dzieci. Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana (967000009427939).

pies do adopcji abra
Abra Abra

Abra

Abra

, , ,

Abra

Bardzo wrażliwa, dwuletnia sunia. Abra potrzebuje doświadczonego właściciela, który będzie pracował nad jej pewnością siebie. Sunia pilnuje zasobów (miski, zabawek itp.), jest to również problem, który trzeba z nią przepracować. Przyszły opiekun musi nauczyć się właściwie odczytywać sygnały, które wysyła. Powinna trafić do spokojnego domu, bez malutkich dzieci, a także bez zwierząt. Abra jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana (967000009404877)

pies do adopcji psotka
Psotka Psotka

Psotka

Psotka

, , ,

Psotka

Malutka, wesoła i bardzo towarzyska suczka. Psotka ma trzy lata, do schroniska trafiła wraz ze swoim szczeniakiem, który już został adoptowany. Psotka jest energicznym psiakiem, z pewnością wniesie do nowego domu wiele radości. Psotka jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana (967000009399219 )

pies do adopcji cleo2
Cleo Cleo

Cleo

Cleo

, , ,

Cleo

Delikatna i wrażliwa pięcioletnia sunia. Trafiła do nas po śmierci swojego właściciela i długi czas nie dawała do siebie podejść. Była przerażona i bardzo zestresowana pobytem w schronisku. Długo trwało zanim Cleo nam zaufała i zanim wyszła na swój pierwszy spacer, ale udało się. Cleo coraz chętniej daje się zapinać na smycz, na spacerze staje się pewniejsza i coraz więcej rzeczy zaczyna ją interesować. Cleo jest bardzo spokojna, ułożona, potrzebuje tylko trochę czasu by zaufać obcej osobie. Cleo ma komplet szczepień, jest zaczipowana (967000009404963) i wysterylizowana.

pies do adopcji perełka
Perełka Perełka

Perełka

Perełka

, , ,

Perełka

Piętnastoletnia malutka sunia. Drobna i delikatna, potrzebuje spokojnego domu na resztę swej psiej emerytury. Sunia cierpi na przypadłości związane z jej wiekiem, ma zaćmę i problem z siusianiem. Chętnie wychodzi na krótkie spacery, lubi towarzystwo człowieka, choć bywa nieśmiała. Perełka jest wysterylizowana, zaczipowana (967000001245149) oraz zaszczepiona.

pies do adopcji wela
Wela Wela

Wela

Wela

, , ,

Wela

Dziesięcioletnia sunia, która została pozostawiona pod sklepem na poznańskich Jeżycach. Sunia jest bardzo otwarta i kontaktowa. Duża przylepa, uwielbia ludzi, a jeszcze bardziej smaczki. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, czasami zdarzy jej się pociągnąć. Na inne psy na spacerze zwykle nie zwraca uwagi. Wela jest zaczipowana (967000009399414 ), wysterylizowana i zaszczepiona.

pies do adopcji toffi
Toffi Toffi

Toffi

Toffi

, , ,

Toffi

Ośmioletnia, pełna energii, żywiołowa sunia. Toffi potrzebuje aktywnego opiekuna, który zapewni jej dużo aktywności, zarówno fizycznych jak i umysłowych. Toffi tak bardzo kocha towarzystwo człowieka, że z tęsknoty demoluje mieszkanie. Przyszły opiekun Toffi musi liczyć się z koniecznością pracy nad lękiem separacyjnym, wskazana jest konsultacja z behawiorystą. Sunia uwielbia ćwiczyć, jeśli tylko się ją uda zainteresować, to jest bardzo chętna do współpracy i czeka na każde słowo. Toffi ma problem z emocjami na spacerze- obszczekuje inne psy. Nie powinna mieszkać z dziećmi. Jest wysterylizowana i zaszczepiona, jest także zaczipowana (941000012138916)