pies do adopcji rudolf
Rudolf Rudolf

Rudolf

Rudolf

, , ,

Rudolf

Psiak trafił do nas pod koniec lipca i jest jeszcze troszkę zdezorientowany. Rudolf bardzo się garnie do człowieka i zamiast smakołyków zdecydowanie bardziej woli przytulanie. Pięknie chodzi na luźnej smyczy i nie ma z nim an spacerze żadnych problemów. Rudolf boi się gwałtownych ruchów. Psiak ma ok. 6 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (941000016251011)

pies do adopcji bona
Bona Bona

Bona

Bona

, , ,

Bona

Przyjacielska i uległa sunia. Bona bardzo lgnie do człowieka, uwielbia być głaskana- po wyjściu z boksu od razu kładzie się na plecach i domaga drapania po brzuszku. Sunia mieszka z Brutusem i świetnie się ze sobą dogadują. Bona na smyczy troszkę ciągnie i oszczekuje inne psy. Sunia ma 4 lata, jest wysterylizowana i ma komplet szczepień, jest także zaczipowana (900182000349745)

pies do adopcji maron
Maron Maron

Maron

Maron

, , ,

Maron

Trafił do schroniska w czerwcu, został znaleziony na ul. Słupskiej. Maron jest dużym i przyjaznym psiakiem, nie ma w nim cienia agresji. Czasem na dotyk reaguje zaskoczeniem, tak jakby nie był do niego przyzwyczajony. Maron może mieć problemy ze wzrokiem i słuchem. Szuka domu, który zaakceptuje go takim jaki jest- pociesznym, przyjacielskim i troszkę niezdarnym psiakiem. Maron ma ok. 10 lat, jest wykastrowany i zaczipowany (967000009402536), ma także aktualne szczepienia.

jurgen ała 1
Jurgen Jurgen

Jurgen

Jurgen

, , ,

Jurgen

Ośmioletni niemiecki terier myśliwski. Kocha wszystkich ludzi, psy też, koty nie (terier!). Uwielbia się przytulać. Jurgen przed przybyciem do schroniska zapewne był trzymany na dworze i stąd mogą pochodzić jego problemy z załatwianiem się w pomieszczeniach. Pracujemy nad tym i widać już postępy. Jurgen ma chore łapki, więc niewskazane są dla niego długie spacery. Codziennie musi dostawać leki poprawiające krążenie. Pies jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (967000009406399).

pies do adopcji remi
Remi Remi

Remi

Remi

, , ,

Remi

Troszkę nieśmiały, sympatyczny, niespełna pięcioletni psiak. Remi jest pozytywnie nastawiony do wszystkich i wszystkiego, na spacerach nie sprawia najmniejszych problemów. Remi jest zaczipowany (967000009401015), wykastrowany i zaszczepiony.

pies do adopcji lilka
Lilka Lilka

Lilka

Lilka

, , ,

Lilka

Lilka ma ok. 2 lat, w schronisku jest od początku czerwca 2017. Sunia jest troszkę strachliwa i potrzebuje czasu i kilku smaczków, żeby przełamać strach przed wyjściem z boksu. Na smyczy jeszcze ciągnie. Niestety na spacerze nie zachowuje się na razie przyjaźnie wobec przedstawicieli swojego gatunku, być może jest to spowodowane stresem związanym z wyjściem z boksu. Lilka na wybiegu pięknie bawi się zabawkami. Sunia potrzebuje spokojnego domu, schronisko źle na nią oddziałuje. Lilka jest zaczipowana (616093900275924), zaszczepiona i wysterylizowana.

pies do adopcji anubis
Anubis Anubis

Anubis

Anubis

, , ,

Anubis

Bardzo kontaktowy niespełna sześciolatek o oryginalnym wyglądzie. Anubis lgnie do człowieka i uwielbia się przytulać, a na spacerze co jakiś czas sprawdza czy człowiek na pewno jest po drugiej stronie smyczy. Bywa niekiedy mocno podekscytowany obecnością człowieka, musi się nauczyć wyciszać. W stosunku do innych psów zachowuje się przyjaźnie i spokojnie, jest opanowany i wysyła sygnały uspokajające. Psiak jest wykastrowany i zaczipowany (967000009404710), ma także komplet szczepień.

pies do adopcji brutus
Brutus Brutus

Brutus

Brutus

, , ,

Brutus

Brutus został znaleziony w centrum miasta pod koniec czerwca. Jest bardzo przyjacielskim i kontaktowym psem, jednak nie prezentuje się zbyt korzystnie w boksie i potrafi oszczekać obcych. Brutus ma ok. 9 lat, ale energii ma jak 3 latek, na wybiegu ochoczo biega za piłką i innymi zabawkami. Brutus jest bardzo radosnym psem, uwielbia ruch. Jest wykastrowany i zaczipowany (941000012136927), ma aktualne szczepienia.

pies do adopcji elza
Elza Elza

Elza

Elza

, , ,

Elza

Szalona, przemiła sunia. Elza ma ok roku i adekwatnie do swojego wieku- rozpiera ją energia. Sunia potrzebuje sporej dawki aktywności, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Elza musi nauczyć się wyciszania emocji i panowania nad sobą. Ma w sobie duży potencjał- gdy się zmęczy i jest już dobrze „wyspacerowana”, zaczyna skupiać się na przewodniku i można z nią ładnie popracować nad wykonywaniem poleceń i wyciszaniem się. Elza w boksie zgadza się z drugim psiakiem, jednak bywa zaborcza. Sunia ma aktualne szczepienia, jest wysterylizowana i zaczipowana (967000009404816).

pies do adopcji bolek
Bolek Bolek

Bolek

Bolek

, , ,

Bolek

Energiczny i wesoły czterolatek. Początkowo na spacerze nie zwraca uwagi na opiekuna, tak jest zafascynowany otaczającym go światem. Po kilku minutach, gdy zaspokoi swoją ciekawość, jest gotowy na przytulanie. Bolek to typowy piłeczkomaniak, pięknie aportuje i oddaje piłki opiekunowi. Boluś mieszka w boksie z suczką i dobrze się ze sobą dogadują, niestety nakręca się na koty i dzikie zwierzęta na spacerach, raczej powinien mieszkać w domu bez mniejszych zwierząt. Pies jest zaczipowany (967000009404718), zaszczepiony i wykastrowany.