pies do adopcji marysia
Marysia Marysia

Marysia

Marysia

, , ,

Marysia

Przemiła, delikatna sunia o oryginalnej urodzie. Uwielbia kontakt z ludźmi, kiedy tylko ktoś ją odwiedza, okazuje radość całą sobą. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, ale w wolnym tempie. Na inne psy nie zwraca szczególnej uwagi, a zaczepiona potrafi odpowiedzieć. Sunia ma około trzynastu lat, jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana (967000009401162)

 

pies do adopcji Igor
Iguś Iguś

Iguś

Iguś

, , ,

Iguś

Spokojny psi senior. Iguś jest na razie mało zainteresowany człowiekiem, za to bardzo lubi spędzać czas z psami. Iguś żyje troszkę w swoim świecie, na spacerach chodzi powolutku, ale bardzo je lubi. Potrzebuje spokojnego domu. Iguś jest wykastrowany i zaczipowany (967000009399263), ma także komplet szczepień.

 

pies do adopcji nero czołg
Nero vel Czołg Nero vel Czołg

Nero vel Czołg

Nero vel Czołg

, , ,

Nero

„Bardzo wesoły i przyjazny pies o masie i sile czołgu” tak piszą o nim nasi wolontariusze. Nero ma około 7 lat i trafił do schroniska po śmierci właściciela. Uwielbia ludzi, uwielbia głaskanie, drapanie i przytulanie. Na smyczy ciągnie i trzeba mieć sporo siły, by go utrzymać. Na spacerze oszczekuje pierwszego napotkanego psa, później nie zwraca już na nie uwagi. Nero jest wykastrowany i zaczipowany (967000009394360), ma także komplet szczepień.

pies do adopcji toffi
Toffi Toffi

Toffi

Toffi

, , ,

Toffi

Ośmioletnia, pełna energii, żywiołowa sunia. Toffi potrzebuje aktywnego opiekuna, który zapewni jej dużo aktywności, zarówno fizycznych jak i umysłowych. Toffi tak bardzo kocha towarzystwo człowieka, że z tęsknoty demoluje mieszkanie. Przyszły opiekun Toffi musi liczyć się z koniecznością pracy nad lękiem separacyjnym, wskazana jest konsultacja z behawiorystą. Sunia uwielbia ćwiczyć, jeśli tylko się ją uda zainteresować, to jest bardzo chętna do współpracy i czeka na każde słowo. Toffi ma problem z emocjami na spacerze- obszczekuje inne psy. Nie powinna mieszkać z dziećmi. Jest wysterylizowana i zaszczepiona, jest także zaczipowana (941000012138916)

 

pies do adopcji weimar
Weimar Weimar

Weimar

Weimar

, , ,

Weimar

Niespełna dziewięcioletni senior trafił do nas pod koniec sierpnia, prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym. Rany Weimara już się zagoiły i psiak czeka na kochający dom. Jest psem niewyśmianym i wystraszonym, nie przejawia wobec nikogo agresji, ale reaguje wycofaniem np na próbę dotyku. W stosunku do innych psów jest łagodny, lubi z nimi przebywać. Weimar potrzebuje spokojnego domu i cierpliwego opiekuna, który będzie dla niego wsparciem w stresowych sytuacjach. Psiak jest wykastrowany, zaczipowany (967000009401185) i ma komplet szczepień.

pies do adopcji armin
Armin Armin

Armin

Armin

, , ,

Armin

Wesoły i energiczny czterolatek. Armin jest przyjaznym pieskiem, jednak nie jest zbyt wylewny i na spacerze jest mało zainteresowany człowiekiem. Nie ma mu się co dziwić , wokół tyle rzeczy do obejrzenia i powąchania, że człowiek stanowi dla niego na razie tylko dodatek do spaceru. Armin żywo reaguje na inne psy i jest nimi zainteresowanym, jednak jego stosunek do psów nie jest jeszcze znany. Armin jest wykastrowany, zaczipowany (967000009401175) i zaszczepiony.

pies do adopcji płatek
Płatek Płatek

Płatek

Płatek

, , ,

Płatek

Postawny, silny i energiczny trzylatek. Płatek w boksie nie robi najlepszego wrażenia, skacze przy kratach i oszczekuje, ale poza boksem, gdy już się odstresuje jest naprawdę fajnym psem. Płatek zdecydowanie potrzebuje aktywnego właściciela, który będzie gotowy na aktywną pracę z psem. Płatek trafił do nas zaczipowany (616093900256981) i wykastrowany, ma aktualne szczepienia.

pies do adopcji iko
Iko Iko

Iko

Iko

, , ,

Iko

Energiczny psiak w typie lhasa apso. Iko ma w sobie mnóstwo emocji, z początku ciężko wyło zinterpretować jego zachowanie- dość mocno szczekał, okazało się jednak, że jest to szczekanie z radości na widok człowieka. Iko jest bardzo kontaktowy i radosny, na smyczy nie chodzi zbyt dobrze, czasem chodzi tyłem. Iko ma 10 lat, jest wykastrowany, zaczipowany (967000009399254) i ma komplet szczepień.

pies do adopcji henryk
Henryk Henryk

Henryk

Henryk

, , ,

Henryk

Henryk został znaleziony na terenie poznańskiego Zoo (wbiegł na wybieg dla zebr). Bardzo ładnie chodzi na smyczy, na spacerze nie ciągnie i lubi dużo węszyć. Przyjaźnie reaguje na ludzi, cieszy go ich obecność obok. Henryk jest bardzo spokojny, ożywia się gdy ktoś do niego mówi. Ma 12 lat, w schronisku został wykastrowany, zaczipowany (967000009399441) i zaszczepiony.

pies do adopcji shiro
Shiro Shiro

Shiro

Shiro

, , ,

Shiro

Shiro został znaleziony z przymocowanym do obroży kawałkiem łańcucha, prawdopodobnie wcześniej wiódł życie psa łańcuchowego. Na spacerach jest mocno rozkojarzony i trochę się jeszcze zaplątuje w smycz. Wobec ludzi jest niezwykle przyjazny, niestety niezbyt lubi zwierzęta i jest łownym pieskiem, dlatego na spacerach trzeba na niego uważać. Shiro ma około czterech lat, jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (967000009405016).