Pies

pies do adopcji Igor
Iguś Iguś

Iguś

Iguś

, , ,

Iguś

Spokojny psi senior. Iguś jest na razie mało zainteresowany człowiekiem, za to bardzo lubi spędzać czas z psami. Iguś żyje troszkę w swoim świecie, na spacerach chodzi powolutku, ale bardzo je lubi. Potrzebuje spokojnego domu. Iguś jest wykastrowany i zaczipowany (967000009399263), ma także komplet szczepień.

 

pies do adopcji nero czołg
Nero vel Czołg Nero vel Czołg

Nero vel Czołg

Nero vel Czołg

, , ,

Nero

„Bardzo wesoły i przyjazny pies o masie i sile czołgu” tak piszą o nim nasi wolontariusze. Nero ma około 7 lat i trafił do schroniska po śmierci właściciela. Uwielbia ludzi, uwielbia głaskanie, drapanie i przytulanie. Na smyczy ciągnie i trzeba mieć sporo siły, by go utrzymać. Na spacerze oszczekuje pierwszego napotkanego psa, później nie zwraca już na nie uwagi. Nero jest wykastrowany i zaczipowany (967000009394360), ma także komplet szczepień.

pies do adopcji weimar
Weimar Weimar

Weimar

Weimar

, , ,

Weimar

Niespełna dziewięcioletni senior trafił do nas pod koniec sierpnia, prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym. Rany Weimara już się zagoiły i psiak czeka na kochający dom. Jest psem niewyśmianym i wystraszonym, nie przejawia wobec nikogo agresji, ale reaguje wycofaniem np na próbę dotyku. W stosunku do innych psów jest łagodny, lubi z nimi przebywać. Weimar potrzebuje spokojnego domu i cierpliwego opiekuna, który będzie dla niego wsparciem w stresowych sytuacjach. Psiak jest wykastrowany, zaczipowany (967000009401185) i ma komplet szczepień.

pies do adopcji armin
Armin Armin

Armin

Armin

, , ,

Armin

Wesoły i energiczny czterolatek. Armin jest przyjaznym pieskiem, jednak nie jest zbyt wylewny i na spacerze jest mało zainteresowany człowiekiem. Nie ma mu się co dziwić , wokół tyle rzeczy do obejrzenia i powąchania, że człowiek stanowi dla niego na razie tylko dodatek do spaceru. Armin żywo reaguje na inne psy i jest nimi zainteresowanym, jednak jego stosunek do psów nie jest jeszcze znany. Armin jest wykastrowany, zaczipowany (967000009401175) i zaszczepiony.

pies do adopcji płatek
Płatek Płatek

Płatek

Płatek

, , ,

Płatek

Postawny, silny i energiczny trzylatek. Płatek w boksie nie robi najlepszego wrażenia, skacze przy kratach i oszczekuje, ale poza boksem, gdy już się odstresuje jest naprawdę fajnym psem. Płatek zdecydowanie potrzebuje aktywnego właściciela, który będzie gotowy na aktywną pracę z psem. Płatek trafił do nas zaczipowany (616093900256981) i wykastrowany, ma aktualne szczepienia.

pies do adopcji iko
Iko Iko

Iko

Iko

, , ,

Iko

Energiczny psiak w typie lhasa apso. Iko ma w sobie mnóstwo emocji, z początku ciężko wyło zinterpretować jego zachowanie- dość mocno szczekał, okazało się jednak, że jest to szczekanie z radości na widok człowieka. Iko jest bardzo kontaktowy i radosny, na smyczy nie chodzi zbyt dobrze, czasem chodzi tyłem. Iko ma 10 lat, jest wykastrowany, zaczipowany (967000009399254) i ma komplet szczepień.

pies do adopcji henryk
Henryk Henryk

Henryk

Henryk

, , ,

Henryk

Henryk został znaleziony na terenie poznańskiego Zoo (wbiegł na wybieg dla zebr). Bardzo ładnie chodzi na smyczy, na spacerze nie ciągnie i lubi dużo węszyć. Przyjaźnie reaguje na ludzi, cieszy go ich obecność obok. Henryk jest bardzo spokojny, ożywia się gdy ktoś do niego mówi. Ma 12 lat, w schronisku został wykastrowany, zaczipowany (967000009399441) i zaszczepiony.

pies do adopcji shiro
Shiro Shiro

Shiro

Shiro

, , ,

Shiro

Shiro został znaleziony z przymocowanym do obroży kawałkiem łańcucha, prawdopodobnie wcześniej wiódł życie psa łańcuchowego. Na spacerach jest mocno rozkojarzony i trochę się jeszcze zaplątuje w smycz. Wobec ludzi jest niezwykle przyjazny, niestety niezbyt lubi zwierzęta i jest łownym pieskiem, dlatego na spacerach trzeba na niego uważać. Shiro ma około czterech lat, jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (967000009405016).

pies do adopcji Rocky
Rocky Rocky

Rocky

Rocky

, , ,

Rocky

Siedmioletni pies, który trafił do schroniska po śmierci swojej właścicielki. Jest troszkę wystraszony w boksie, ale na spacerach bardzo się odstresowuje i ożywia. Psiak prawdopodobnie nie za dobrze widzi, ale nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Rocky lubi towarzystwo innych psów. Jest wykastrowany, zaczipowany (939000010662264) i zaszczepiony.

pies do adopcji toto
Toto Toto

Toto

Toto

, , ,

Toto

Mały, zwariowany psiak. Bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Toto uwielbia ruch, jest bardzo żywiołowy. Ciężko mu skupić na czymś uwagę, chyba, że są to patyki, które Toto uwielbia. Psiak dla aktywnych opiekunów, potrafiących zapewnić mu sporo ruchu i aktywności umysłowej. Toto musi nauczyć się wyciszania emocji, dlatego najlepiej, by przyszli opiekunowie odbyli z nim szkolenie z tego zakresu. Toto ma ok. 2 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony oraz zaczipowany (967000009404714).