Pies

pies do adopcji rudolf
Rudolf Rudolf

Rudolf

Rudolf

, , ,

Rudolf

Psiak trafił do nas pod koniec lipca i jest jeszcze troszkę zdezorientowany. Rudolf bardzo się garnie do człowieka i zamiast smakołyków zdecydowanie bardziej woli przytulanie. Pięknie chodzi na luźnej smyczy i nie ma z nim an spacerze żadnych problemów. Rudolf boi się gwałtownych ruchów. Psiak ma ok. 6 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (941000016251011)

pies do adopcji maron
Maron Maron

Maron

Maron

, , ,

Maron

Trafił do schroniska w czerwcu, został znaleziony na ul. Słupskiej. Maron jest dużym i przyjaznym psiakiem, nie ma w nim cienia agresji. Czasem na dotyk reaguje zaskoczeniem, tak jakby nie był do niego przyzwyczajony. Maron może mieć problemy ze wzrokiem i słuchem. Szuka domu, który zaakceptuje go takim jaki jest- pociesznym, przyjacielskim i troszkę niezdarnym psiakiem. Maron ma ok. 10 lat, jest wykastrowany i zaczipowany (967000009402536), ma także aktualne szczepienia.

jurgen ała 1
Jurgen Jurgen

Jurgen

Jurgen

, , ,

Jurgen

Ośmioletni niemiecki terier myśliwski. Kocha wszystkich ludzi, psy też, koty nie (terier!). Uwielbia się przytulać. Jurgen przed przybyciem do schroniska zapewne był trzymany na dworze i stąd mogą pochodzić jego problemy z załatwianiem się w pomieszczeniach. Pracujemy nad tym i widać już postępy. Jurgen ma chore łapki, więc niewskazane są dla niego długie spacery. Codziennie musi dostawać leki poprawiające krążenie. Pies jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (967000009406399).

pies do adopcji remi
Remi Remi

Remi

Remi

, , ,

Remi

Troszkę nieśmiały, sympatyczny, niespełna pięcioletni psiak. Remi jest pozytywnie nastawiony do wszystkich i wszystkiego, na spacerach nie sprawia najmniejszych problemów. Remi jest zaczipowany (967000009401015), wykastrowany i zaszczepiony.

pies do adopcji anubis
Anubis Anubis

Anubis

Anubis

, , ,

Anubis

Bardzo kontaktowy niespełna sześciolatek o oryginalnym wyglądzie. Anubis lgnie do człowieka i uwielbia się przytulać, a na spacerze co jakiś czas sprawdza czy człowiek na pewno jest po drugiej stronie smyczy. Bywa niekiedy mocno podekscytowany obecnością człowieka, musi się nauczyć wyciszać. W stosunku do innych psów zachowuje się przyjaźnie i spokojnie, jest opanowany i wysyła sygnały uspokajające. Psiak jest wykastrowany i zaczipowany (967000009404710), ma także komplet szczepień.

pies do adopcji brutus
Brutus Brutus

Brutus

Brutus

, , ,

Brutus

Brutus został znaleziony w centrum miasta pod koniec czerwca. Jest bardzo przyjacielskim i kontaktowym psem, jednak nie prezentuje się zbyt korzystnie w boksie i potrafi oszczekać obcych. Brutus ma ok. 9 lat, ale energii ma jak 3 latek, na wybiegu ochoczo biega za piłką i innymi zabawkami. Brutus jest bardzo radosnym psem, uwielbia ruch. Jest wykastrowany i zaczipowany (941000012136927), ma aktualne szczepienia.

pies do adopcji bolek
Bolek Bolek

Bolek

Bolek

, , ,

Bolek

Energiczny i wesoły czterolatek. Początkowo na spacerze nie zwraca uwagi na opiekuna, tak jest zafascynowany otaczającym go światem. Po kilku minutach, gdy zaspokoi swoją ciekawość, jest gotowy na przytulanie. Bolek to typowy piłeczkomaniak, pięknie aportuje i oddaje piłki opiekunowi. Boluś mieszka w boksie z suczką i dobrze się ze sobą dogadują, niestety nakręca się na koty i dzikie zwierzęta na spacerach, raczej powinien mieszkać w domu bez mniejszych zwierząt. Pies jest zaczipowany (967000009404718), zaszczepiony i wykastrowany.

pies do adopcji kazan
Kazan Kazan

Kazan

Kazan

, , ,

Kazan

Ciekawski i energiczny 2 letni psiak. Kazan w boksie lubi postraszyć obcych, jednak poza nim to zupełnie inny psiak. Jest wesoły i ma w sobie spore pokłady energii, zdarza mu się dość mocno pociągnąć na spacerze, poza tym bardzo ładnie chodzi na smyczy. Kazan jest wykastrowany i zaczipowany (967000009407730), ma także komplet szczepień.

 

pies do adopcji kiluś
Kiluś Kiluś

Kiluś

Kiluś

, , ,

Kiluś

Ten uroczy i wrażliwy pinczerek trafił do naszego schroniska w marcu 2017 z ul. Taborowej. Kiluś jest przyjaznym pieskiem, ale w niektórych sytuacjach zdarza mu się pokazać zęby. Zdecydowanie nie lubi manipulacji przy szyi i potrafi to wyrazić. Potrzebuje spokojnego, delikatnego podejścia, za które na pewno odwdzięczy się wielką przyjaźnią. Kiluś niestety choruje na serce i do końca życia będzie musiał przyjmować. Jest wykastrowany i zaczipowany (967000009405105), ma aktualne szczepienia. Ma około 10 lat.

pies do adopcji edi
Edi Edi

Edi

Edi

, , ,

Edi

Sympatyczny, energiczny młody psiak. Edi ma około roku, a w schronisku mieszka od początku marca. Edi jest jeszcze troszkę przestraszony, ale nabiera powoli odwagi. Na spacerach mocno ekscytuje się mijanymi obcymi i ludźmi i psami, trzeba nad jego zachowaniem trochę popracować, ale warto, bo ma duży potencjał. Edi został u nas zaczipowany (967000009404976) i wykastrowany, ma także aktualne szczepienia.