Pies

pies do adopcji bosman
Bosman Bosman

Bosman

Bosman

, , ,

Bosman

Sześcioletni pies z charakterkiem. Jest typowym terrierem, jest niezależny, ale lubi ludzi. Na spacerze nie sprawia kłopotów, jest bardzo łasy na smaczki i świetnie pracuje z matą węchową. Nie dogaduje się zbytnio z innymi psami. Bosman potrzebuje doświadczonego właściciela, zdarzyło mu się w schronisku 2 razy ugryźć. Bosman jest wykastrowany, zaczipowany (967000009402077) i zaszczepiony.

spacer z psami 19
Ron Ron

Ron

Ron

, , ,

Ron

Wesoły i energiczny psiak. Ma ok. 6 lat i był już kilkukrotnie w schronisku- jest uciekinierem i nie ma szczęścia do ludzi. Ron jest niecierpliwym psiakiem i szybko się nudzi, przyszły opiekun powinien zapewnić mu sporo różnorodnych zajęć. Ron jest łagodny wobec psów, nie sprawia problemów na spacerach, na wybiegu nie interesuje się zabawkami, ale nie pogardzi smaczkami. Ron lubi być czesany i uwielbia tarzać się w trawie. Jest zaczipowany (967000009406210), zaszczepiony i wykastrowany.

pies do adopcji wąski
Wąski Wąski

Wąski

Wąski

, , ,

Wąski

Skrajnie wychudzony, trzynastoletni jamnik trafił do schroniska na początku października 2017. Wąski wygląda jakby ktoś umyślnie chciał go zagłodzić. Po badaniach okazało się, że psiak miał dużego guza na śledzionie, ma także chore serce. Guz został już usunięty- okazał się zmianą łagodną, psiak dostaje leki na serce i specjalistyczną karmę, niestety nadal jest przeraźliwie chudy. Wąski jest bardzo miłym i sympatycznym psiakiem, dobrze dogaduje się z innymi psami i mimo problemów zdrowotnych bardzo chętnie wychodzi na spacerki, oczywiście musi być odpowiednio zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi- nie ma go co grzać. Kiedy się zmęczy na spacerku i ma dosyć- wskakuje na rączki. Psiak ma aktualne szczepienia, jest wykastrowany i zaczipowany (967000009401152)

pies do adopcji bubu
Bubu Bubu

Bubu

Bubu

, , ,

Bubu

Siedmiomiesięczny szczeniak, bardzo energiczny i żywiołowy. Bubu w stosunku do innych psów zachowuje się przyjaźnie, lubi zabawę, niestety ma problem z agresją miskową. Bubu broni jedzenia przed innymi psami, przyszły opiekun powinien przepracować z nim ten problem, ponieważ w dalszej perspektywie Bubu może zacząć pilnować też innych zasobów. Psiak uwielbia zabawki i potrafi sam się nimi bawić.  Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (967000009427841)

pies do adopcji friko
Friko Friko

Friko

Friko

, , ,

Friko

Początkowo, gdy trafił do schroniska, mieliśmy problem by wyprowadzić go na spacer. Friko był bardzo wystraszony i nie chciał współpracować, jednak cierpliwa praca naszych wolontariuszy sprawiła, że Friko zmienił się nie do poznania. Nadal jest troszkę spłoszony, ale zaczyna już merdać ogonkiem na widok smyczy i łatwiej jest go wyprowadzać na spacery. W kontakcie z innymi psami początkowo się ich boi, ale jest ciekawy i chętny do zapoznania. Friko uwielbia biegać za piłeczkami na wybiegu. Friko ma 4 lat, jest zaczipowany (967000009401143), wykastrowany i zaszczepiony.

pies do adopcji aram
Aram Aram

Aram

Aram

, , ,

Aram

Żywiołowy, energiczny dwulatek. Aram jest bardzo czujnym psem, na spacerze jest bardzo uważny i cały czas obserwuje otoczenie. Na smyczy chodzi ładnie, nie ciągnie. Wobec obcych osób jest nieufny i najpierw obszczekuje, ale gdy już kogoś pozna i zobaczy, ze nie dzieje mu się krzywda, zachowuje się bardzo przyjaźnie. Do innych psów zachowuje się na razie negatywnie. Aram jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (967000009426067).

pies do adopcji Karo
Karo Karo

Karo

Karo

, , ,

Karo

Miły, ciekawski psiak. Pozytywnie nastawiony do ludzi i psów. Jest bardzo łasy na smaczki i pięknie wykonuje niektóre komendy. Karo do schroniska trafił w fatalnym stanie, ale jest już z nim o wiele lepiej. Karo ma jedenaście lat, jest wykastrowany i zaszczepiony, jest także zaczipowany (941000012142526).

pies do adopcji leon2
Leon Leon

Leon

Leon

, , ,

Leon

Spokojny, opanowany, ogromny psiak o gołębim sercu. Trafił do schroniska po śmierci swojego opiekuna, ma 11 lat. Leon pięknie chodzi przy nodze, jest psim ideałem na spacerach. Leon to oaza spokoju, mało co może go wyprowadzić z równowagi, zdarzyło się jednak, ze nie dogadał się z jednym z naszych psiaków, kiedy był zmęczony po dniu pełnym odwiedzających. Leon jest wykastrowany, zaczipowany (967000009399365), jest także zaszczepiony.

pies do adopcji baks
Baks Baks

Baks

Baks

, , ,

Baks

Półtoraroczny, bardzo żywiołowy psiak. Baks potrzebuje cierpliwego właściciela, który popracuje trochę nad jego wychowaniem. Jest psem aktywnym dla aktywnych właścicieli. Baks jest wykastrowany i zaszczepiony, jest także zaczipowany (967000009399235).

spacer z psami 21
Hugo Hugo

Hugo

Hugo

, , ,

Hugo

Sympatyczny i energiczny psiak o oryginalnej urodzie. Na spacerze bezproblemowy, uwielbia zabawy z innymi psami, pozytywnie nastawiony do świata. W boksie bywa przestraszony, jednak wielki z niego przytulas i potrzeba jedynie minimalnej ilości smakołyków, by zdobyć jego serce. Hugo ma trzy lata, jest wykastrowany i zaczipowany (967000009426071), jest także zaszczepiony.