Kocur

kot do adopcji wicuś
Wicuś Wicuś

Wicuś

Wicuś

, ,

Wicuś

Poszarpane uszko sugeruje, że dużo czasu spędzał na dworze – mógł być kotem wychodzącym albo wręcz wolno żyjącym. Jest jednak strasznie lgnącym do ludzi kotem,uwielbiającym głaskanie i robiącym baranki. Mimo swojej postury jest łagodny i nie wchodzi w konflikty z innymi kotami. Wicuś trafił do nas w połowie grudnia z Piątkowa. Ma około 7 lat. Jest kastratem zaszczepionym i zaczipowany, (967000009423117).

kot do adopcji Julian
Julian Julian

Julian

Julian

, , ,

Julian

Julian trafił do schroniska z ulicy- został znaleziony zakleszczony w kratce kanalizacyjnej. Julian nie chodził samodzielnie. Trafił do domu tymczasowego, gdzie jest do tej pory rehabilitowany. Poczynił ogromne postępy, coraz lepiej się porusza. Julian ma 3 lata, jest zaszczepiony i wykastrowany.

Oto opis jego tymczasowej opiekunki: Kot Julian akceptuje psy, koty również. Przyjaźni się z kotem Stefanem (po sąsiedzku, urządzają spotkania na klatce schodowej) oraz z kotem mojej mamy. Julian dobrze znosi zmianę miejsca (zabieram go ze sobą jeśli wyjeżdżam). Aktualnie rehabilituje Juliana tylko w domu. Robimy masaże. Trenujemy skoki. Rozciągamy i wzmacniamy tylne nogi. Kupę robi sam w różnych miejscach. Często zdążymy trafić do toalety 😁 Sikanie wymaga pomocy (drapania po udzie, kilku wacików i na koniec wytarcie mokrą chusteczką). Jest strasznym gadułą i potrafi skutecznie komunikować swoje potrzeby (głównie jedzenia). Jest bardzo towarzyski. Rano nie może doczekać się kiedy wszyscy wstaną. Jeśli zadzwoni budzik, to Julian na pewno dopilnuje aby wszyscy wstali 😄. Kiedy słyszy dzwonek do drzwi, biegnie sprawdzić kto przychodzi. Bardzo lubi uciekać na korytarz i klatkę schodową. Czasami zabieram go na spacery na smyczy.
Osoby zainteresowane adopcją Juliana prosimy o kontakt z jego tymczasową opiekunką pod numerem telefonu: 601 395 712

kot do adopcji antek
Antek Antek

Antek

Antek

, ,

Antek

Straszna przytulanka, Kto tylko pojawi się w jego zasięgu, od razu wystawia brzuszek do głaskania. Przywieziono go do nas w październiku z ul. Lechickiej. Najprawdopodobniej potrącił go samochód. Miał złamaną miednicę. Wszystko ładnie się zrosło. Antek ma 9 miesięcy. Jest zaszczepiony i zaczipowany (967000009399225), a także wykastrowany.

kot do adopcji józio
Józio Józio

Józio

Józio

, ,

Józio

Bardzo fajny kocurek, lubiący kontakt z ludźmi i z innymi kotami. Trafił do nas w lipcu z kocim katarem i niestety, choroba kilkukrotnie wracała. Józio ma osiem miesięcy. Jest już wykastrowany. Ma czipa (967000009401039) i aktualne szczepienia.

kot do adopcji lolek
Lolek Lolek

Lolek

Lolek

, ,

Lolek

Brat Bolka, z którym jest bardzo zżyty, więc dobrze, gdyby do nowego domu pojechały razem. A jaki jest? Wesoły, towarzyski i energiczny. Bardzo lubi się bawić i dobrze dogaduje się z innymi kotami. Ma pół roku. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (967000009399259).

kot do adopcji bolek
Bolek Bolek

Bolek

Bolek

, ,

Bolek

Brat Lolka, z którym jest bardzo zżyty, więc dobrze, gdyby do nowego domu pojechały razem. A jaki jest? Wesoły, towarzyski i energiczny. Bardzo lubi się bawić i dobrze dogaduje się z innymi kotami. Ma pół roku. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (967000009399257).

kot do adopcji julek
Julek Julek

Julek

Julek

, ,

Julek

Uroczy i sympatyczny kocurek, którego przygoda ze schroniskiem zaczęła się od złamanego biodra. Miał wypadek, ktoś się nad nim zlitował i zawiózł do kliniki weterynaryjnej, z którą współpracujemy. Stamtąd trafił do nas i rozpoczęła się jego rehabilitacja. Julek jest wesołym kotem, bardzo lubi się bawić i biega tak, że trudno się domyślić, że kiedyś miał złamanie. Skończył rok. Jest kastratem, zaczipowanym (967000009399411) i zaszczepionym.

kot do adopcji tardar
Tardar Tardar

Tardar

Tardar

, ,

Tardar

Jeśli zastanawiacie się, skąd to dziwne imię, to już spieszymy z wyjaśnieniem. Tardar Sauce to imię kotki znanej powszechnie jako Grumpy Cat. Tardar, tak jak ona, ma wiecznie niezadowoloną minę. Wbrew niezadowoleniu, jakie pokazuje na pyszczku, jest bardzo miłym kotem. Uwielbia kłaść się na grzbiecie podczas sprzątania klatki i nie ruszać na milimetr. Tardar ma cztery lata. Jest zaszczepiony, zaczipowany (967000009399350) i wykastrowany. W schronisku jest od końca września.

kot do adopcji igor 3
Igor Igor

Igor

Igor

, ,

Igor

Uroczy kocurek z biało zakończonym ogonkiem niczym border collie:). Bardzo ciągnie do ludzi, uwielbia się tulić. Lubi tez inne koty i chętnie się  z nimi bawi. Igor w schronisku jest od końca października, został znaleziony w Antoninku. Ma osiem miesięcy i jest wykastrowany. Jest też zaczipowany (967000009399227) i zaszczepiony.

kot do adopcji gucio
Gucio Gucio

Gucio

Gucio

, ,

Gucio

Przyjechał do nas w połowie października razem ze swoją siostrą Mają. Są bardzo zgranym rodzeństwem, razem się bawią i dokazują. Gucio jest fajnym kocurkiem, wesołym i pełnym energii. Ma około pięciu miesięcy. Jest zaszczepiony i zaczipowany (967000009399265). Po adopcji zapewniamy jego bezpłatną kastrację w schronisku.