Kierownik schroniska

Robert Wabiński

Od siedmiu lat pełni funkcję kierownika poznańskiego schroniska. Absolwent administracji na UAM. W domu ma szynszylę i dwa adoptowane yorki. Interesują go motoryzacja i podróże, a także sport – w wolnych chwilach gra w koszykówkę.

 

ludzie_olga_gajowy

Lekarze i technicy weterynarii

Olga Gajowy

Jeździ na deskorolce i uwielbia samochody. Nie została jednak mechanikiem, a weterynarzem – studia ukończyła na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.  Gdy zaczęła pracę w schronisku, od razu zakochała się w jednym psie, więc teraz ma w domu dwa psy i kota.

 

ludzie_maja_wendzonka

Maja Wendzonka

Techniczka weterynarii, a poza tym groomerka i petsitterka. W domu ma dwa psy, trzy koty i rybki. Uwielbia koty z charakterem i psy bullowate. W wolnych chwilach ogląda mecze piłki nożnej i gotuje. Interesuje się też motoryzacją, psychologią i oczywiście zwierzętami.

 

Jan Jarocki

Technik weterynarii o specjalności profilaktyka i lecznictwo zwierząt. W schronisku pracuje od 17 lat i wie wszystko o każdym psie, który tu przebywa. W wolnym czasie czyta fachową literaturę i książki historyczne. Miłośnik lekkoatletyki.

Biuro

Małgorzata Budzińska

Wychowała się z psami, odkarmiła dziewięć schroniskowych kotów, dla których znalazła domy. Teraz w domu ma dwa psy i jednego kota. Zootechnik z wykształcenia i powołania. Uwielbia podróże po Polsce.

Daniel Adamczak

Handlowiec, który pracę w schronisku zaczynał jako pielęgniarz zwierząt, by trafić do biura i zajmować się m.in. adopcjami. W młodości trenował jeździectwo, teraz pozostało mu marzenie własnym koniu. Lubi pływać, choć ma na to bardzo mało czasu.

Małgorzata Lamperska

Socjolożka, była dziennikarka, teraz odpowiada za budowanie wizerunku schroniska. Właścicielka czterech kotów, w tym dwóch ze schroniska. Po pracy walczy z reklamowym chaosem, biega i pochłania książki.